پیگیری سفارش ها

 

فرایند پیگیری سفارش برای تمام مشتریانی که از فروشگاه اینترنتی گیل هایپر خرید می ‌کنند با کیفیت، سرعت و دقت بالا انجام می گیرد. برای تمام افرادی که از شهرهای مختلف، محصول یا محصولاتی را در این فروشگاه سفارش می‌دهند، روش ‌های حمل و نقل و ارسال محصولات خریداری شده با برنامه ریزی دقیق ارائه می شود.

حجم زیادی از سفارشات در طول یک روز بر اساس سیستم حمل و نقل پستی به محل مورد نظر مشتری ارسال می گردد.

با توجه به اینکه مدت زمان رسیدن محصولات به دست مشتری به سیستم پستی بستگی دارد، اکثر خریداران تمایل دارند در هر مرحله از حمل و نقل مرسوله ها، خرید خود را پیگیری کنند.

پیگیری سفارشات خریداری شده بر اساس کد پیگیری که پس از پرداخت و ثبت سفارش برای مشتری از سوی سایت صادر می‌شود، انجام می گیرد. اگر تمایل دارید بدانید که محصولاتی که خریداری کرده اید، هم اکنون در چه مرحله ای قرار دارد، می توانید برای پیگیری سفارش با شماره تلفن 09126266919 تماس حاصل کنید.

در فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، برنامه ریزی برای پشتیبانی و خدمات پیگیری سفارشات به مشتریان به گونه‌ای انجام شده که هم از طریق تماس تلفنی، این خدمات ارائه می‌شود و هم می توانید از طریق مکاتبات با ایمیل فروشگاه در ارتباط باشید.

فراموش نکنید که ارسال محصولات از روش پست معمولی و پست پیشتاز با یکدیگر فرق دارد.

چنانچه محصولات خریداری شده در مدت زمان استاندارد در حمل پستی به دست مشتری نرسد، با استفاده از روش‌های فوق می‌توانید برای پیگیری سفارشات اقدام نمایید.

فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، تمام تلاش خود را به کار می گیردتا تمام مشتریان سایت، لذت یک خرید مطمئن و سریع را تجربه کنند.

اهمیت پیگیری سفارشات مختلف در فروشگاه اینترنتی گیل هایپر

لازم است برای تمام کاربران و مشتریان عزیز خاطرنشان سازیم که اگر چه پیگیری سفارشات برای محصولات خریداری شده مختلف، پس از زمان ارسال کالا بسیار اهمیت دارد، با این حال، این فرآیند، مشمول شرایط دیگری هم خواهد بود که در این قسمت به اختصار درباره آن توضیح می دهیم.

پیگیری سفارشات از دیدگاه کلی به دو دسته سفارشات با حجم کم و سفارشات با حجم زیاد دسته‌بندی می‌شوند. برای هر دو گروه از سفارشات خرید، مشتریان به فروشگاه اینترنتی گیل هایپر مراجعه کرده و از منوی دسته بندی ها، محصول یا محصولات خود را سفارش می دهند.

پیگیری یک محصول برای خرید در حجم کم معمولاً از طریق یک تماس تلفنی با کارشناس فروش امکان پذیر است. محصولاتی که در این فروشگاه اینترنتی ارائه شده است، از هر نظر با کیفیت و ارگانیک هستند.

همچنین از آنجایی که محصولات توسط شخص فروشنده به طور مستقیم به فروش می رسند، امکان تامین محصول در هر زمان وجود دارد.

روش دیگر پیگیری سفارشات در این فروشگاه اینترنتی، شامل ثبت سفارش در تعداد انبوه است. این موارد، به خصوص درباره خرید انواع برنج درجه یک شمال و خرید چای از اهمیت بیشتری برخوردار است.

به طور مثال، یک مشتری قصد دارد یعنی چندین کیلوگرم برنج هاشمی درجه یک را سفارش دهد. این سفارش را به طور موقت در فروشگاه اینترنتی ثبت می کند و برای اینکه از موجودی محصول مطمئن شود، برای پیگیری سفارشات با فروشگاه اینترنتی تماس می گیرد.

در هر کدام از روش های خرید انواع چای، برنج و چاشنی ها از فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، در هر مرحله، امکانات پیگیری سفارشات و مرسوله ها وجود دارد.

چگونه می توانیم سفارشات خود را از طریق کد رهگیری پستی، پیگیری کنیم؟

زمانی که شما از فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، محصول یا محصولات را خریداری می کنید، در واقع سفارشات شما در سیستم فروشگاهی ثبت می شود. در مدت زمان معین، سفارش ها آماده و بسته بندی شده و از طریق شیوه های پستی ارسال می گردد.

روش ارسال محصولات بر اساس پست معمولی و پست پیشتاز است. کد رهگیری  که از طریق سایت صادر می شود برای پیگیری سفارشات خرید شما لازم است.

برای اینکه بتوانید از طریق کد رهگیری مرسوله پستی، متوجه شوید که بسته شما هم اکنون در چه مرحله ای از ارسال است، می توانید کد مخصوص بسته پستی را از فروشگاه اینترنتی گیل هایپر درخواست کنید.

در مرحله بعد، کد مرسوله پستی را در وب سایت “پیگیری مرسولات پستی” در قسمت  باکس مخصوص رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و سپس دکمه رهگیری را  کلیک کنید. به این صورت می توانید مراحل ارسال بسته‌ها را در روزهای مختلف و زمانی که بسته به اداره پست تحویل داده شده است، استعلام بگیرید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
سبد خرید
There are no products in the cart!
پرداخت