درباره ما

فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، بزرگترین مرجع تامین و فروش محصولات بومی، ارگانیک و محلی استان گیلان است که به عنوان یک واسطه بین مشتریان و تامین کنندگان، سهولت خرید بهترین محصولات استان گیلان را را فراهم نموده است. هدف کلی از راه اندازی این چنین بستر جامع و کامل، پوشش دهی تمام استان های ایران برای خرید محصولات ارگانیک و طبیعی گیلان می باشد.

مشتریان عزیز از هر شهر ایران به راحتی می توانند از تولیدکنندگان استان گیلان محصولات مرغوب، ارگانیک و با کیفیت را خریداری کنند. این پلتفرم فروشگاهی بزرگ، واسطه های مختلف در خرید و فروش محصولات ارگانیک نظیر برنج، چای، انواع چاشنی ها، ادویه، دمنوش ها و صنایع دستی گیلان را حذف می‌کند و به طور مستقیم تامین کننده را به مشتری متصل می سازد.

از آنجایی که فناوری های فرآوری مواد غذایی و هنرهای مدرن در دنیای امروزی بسیار توسعه پیدا کرده است، محصولات ارگانیک در سبد غذایی خانواده ها جایگاه به خصوصی دارند. از طرف دیگر، صنایع دستی بومی استان گیلان در معرض فراموشی قرار گرفته است!

فروشگاه اینترنتی گیل هایپر با در نظر گرفتن موقعیت استان گیلان به عنوان یکی از مقاصد گردشگری، برنامه ای را ترتیب داده تا خانواده ها در تمام شهرها با محصولات ارگانیک و طبیعی گیلان، صنایع دستی و خوراکی های محلی بیشتر آشنا شوند. در ادامه، بستری فراهم شده تا  مشتریان بتوانند این محصولات را به صورت اینترنتی سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی گیل هایپر ارائه شده است کاملاً ارگانیک بوده و مواد افزودنی و شیمیایی در پرورش و تولید آنها به کار نرفته است. تمام محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند. کیفیت محصولات ارائه شده در این فروشگاه با تاییدیه از آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی به اثبات رسیده است.

از هر نقطه از ایران که زندگی کنید می‌توانید محصولات طبیعی گیلان را برای تهیه غذاهای خوشمزه از این فروشگاه به طور مستقیم، با کیفیت بالا و قیمت مناسب، سفارش دهید.

همچنین اگر تمایل داشته باشید سوغاتی های مخصوص گیلان را خریداری کنید، این فروشگاه از هر جهت این محصولات را نیز پوشش داده است.

خرید محصولات غذایی ارگانیک به سلامت افراد خانواده بسیار کمک می کند. وجود این محصولات در سبد غذایی روزانه، خطر ابتلا به برخی از بیماری هایی که ناشی از مواد شیمیایی در محصولات کشاورزی هستند را حذف خواهد کرد.

کارشناسان و مدیران فروشگاه اینترنتی گیل هایپر نیز با در نظر گرفتن این مسئله مهم اقدام به توسعه این وب سایت فروشگاهی نموده اند. بهترین محصولات بومی گیلان را می توانید به راحتی با چند کلیک ساده از این وب سایت خریداری نمایید.

بهترین تیم تخصصی برای مشاوره خرید، پشتیبانی فروش و خدمات پس از فروش در این فروشگاه اینترنتی مشغول به کار هستند. هدف از همکاری همه جانبه تیم فروش و بازاریابی، فناوری اطلاعات، تبلیغات آنلاین و تامین محصولات، کمک به سلامت غذایی خانواده ها است.

مدیران فروشگاه اینترنتی گیل هایپر با همکاری مستقیم با تامین کنندگان و تولید کنندگان در استان گیلان، این محصولات ارگانیک را با قیمت استثنایی به دست مشتری می‌رسانند.

برای سهولت خرید از این فروشگاه اینترنتی، برنامه ای ترتیب داده شده است که مشتریان بتوانند خرید عمده را نیز انجام دهند. شرایط ارسال رایگان کالا و همچنین شرایط مرجوعی کالا در موارد خاص نیز با استراتژی دقیق برنامه ریزی شده است.

در هر مرحله از خرید اگر سوال، پیشنهاد یا انتقادی داشتید، کارشناسان فروشگاه پاسخگوی شما هستند.

مهمترین هدف، شعار و تعهد فروشگاه اینترنتی گیل هایپر بر اساس ارائه کیفیت محصولات، صداقت در فروش و همچنین کیفیت خدمت رسانی به مشتریان در تمام مراحل خرید است.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
سبد خرید
There are no products in the cart!
پرداخت