شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه گیل هایپر

شرایط مرجوعی کالا برای محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی گیل هایپر ارائه می‌شود مطابق با استراتژی ها و دستورالعمل های اجرایی مدیریت این فروشگاه اینترنتی تنظیم شده است.

بر همین اساس شما می توانید با اطمینان خاطر، محصولات مرغوب و با کیفیت را خریداری کنید.

در هر مرحله از خرید خود اگر متوجه شوید محصولی که قصد سفارش آن را دارید به هر دلیلی مورد پسند شما نیست، می توانید خرید خود را در وبسایت لغو کنید.

اما زمانی که خرید خود را از فروشگاه اینترنتی گیل هایپر انجام دادید و محصولات برای شما ارسال شدند، در چند حالت خاص، مشمول شرایط مرجوعی کالا خواهید شد.

به طور کلی برای سهولت در ثبت سفارش و دریافت محصول، پیشنهاد می دهیم قبل از اینکه خرید خود را نهایی کنید، جزئیات سفارش را مجدداً بررسی نمایید.

تمام محصولات این فروشگاه اینترنتی از نظر کیفیت، تضمین شده است؛ اما ممکن است در هنگام بارگیری یا بسته بندی محصولات، مشکلاتی به وجود بیاید که از کنترل مدیریت فروشگاه، خارج بوده است.

برای حل مشکل فوق، شرایط مرجوعی کالا برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است؛ بنابراین بدون هیچ مشکلی می توانید طبق ضوابط و شرایط اعلام شده در قسمت زیر، کالا را به فروشگاه بازگردانید.

 شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی گیل هایپر چیست؟

از آنجایی که فروشگاه اینترنتی  گیل هایپر، یک فروشگاه اینترنتی تخصصی برای محصولات گیلانی نظیر چای، برنج، چاشنی‌ها و دمنوش است، تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با نظارت دقیق، محصولات سفارش داده شده برای مشتریان ارسال شوند.

نظارت بر مراحل بسته بندی کالاها و کنترل مرحله به مرحله ارسال محصولات به مشتریان از سراسر کشور، جزو برنامه های مدیریتی این فروشگاه اینترنتی قرار دارد.

با وجود نظارت‌های دقیق، ممکن است در مراحل مختلف بنا بر خطاهای نیروی انسانی یا خطاهای اجتناب ناپذیر ناشی از سیستم حمل و نقل پستی، یا باربری، مشکلاتی در محصولات وجود داشته باشند؛ که در این صورت می توانید مطابق با شرایط مرجوعی کالا اقدام کنید.

به طور متداول در سه حالت کلی برای کالاهای فروشگاه اینترنتی گیل هایپر، شرایط مرجوع دادن کالا تعریف شده است:

وضعیت اول:

در صورتی که مشتری بسته بندی محصول را تحویل بگیرد اما نقص یا عیبی در بسته بندی ها مشاهده شود، یا شکل ظاهری محصول خریداری شده غیر عادی و نامطلوب باشد، مشمول شرایط مرجوعی کالا خواهد بود.

منظور از تغییر شکل در محصول، آسیب دیدن بسته بندی کارتن محصولات نیست؛ منظور این است که چنانچه محصول خریداری شده بسته بندی شده است، بسته ها نباید باز شده باشند.

به طور مثال، اگر چای یا برنج ۵۰۰ گرمی یا یک کیلوگرمی را خریداری می کنید، بسته حاوی این محصولات باید کاملاً مهر و موم باشد. حتماً به تاریخ انقضا و تاریخ تولید محصولات روی بسته بندی توجه داشته باشید.

حالت دیگر که شامل شرایط مرجوعی کالا می‌شود این است که بسته‌ بندی را کاملاً سالم دریافت کرده‌اید اما شکل ظاهری محصول در داخل بسته، نامطلوب ست.

به طور مثال، اگر بسته بندی یک کیلوگرمی چای یا برنج خریداری کرده باشید و پس از باز کردن بسته متوجه شوید که محصولات تغییر رنگ داده‌اند، می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و برای مرجوعی کالا هماهنگ کنید.

وضعیت دوم:

در وضعیت دوم، شرایط مرجوعی کالا برای محصولات فروشگاه اینترنتی هایپر به این صورت است که محصولات برای مشتری ارسال شده اند اما محصولی که به دست مشتری رسیده است با فاکتور خرید که از سایت صادر شده مطابقت نمی کند.

به طور مثال، مشتری از فروشگاه اینترنتی، محصول برنج را سفارش داده است اما بسته بندی که به دست او می رسد حاوی بسته‌های چای است.

در مثال دیگر ممکن است مشتری 50 کیلوگرم برنج سفارش داده باشد اما بسته ای که به دست او می رسد، کمتر از این مقدار را نشان دهد.

در شرایط فوق می توانید با کارشناسان فروشگاه تماس بگیرید تا شما را برای مرجوعی کالا راهنمایی کنند.

وضعیت سوم:

در حالت سوم، شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه گیر هایپر به این صورت است که مشتری، محصولی را از سایت خریداری کرده است و محصول را دریافت می‌کند. اگر محصول دریافت شده با محصولی که در سایت معرفی شده است متفاوت باشد، مشمول شرایط مرجوعی خواهد شد.

 کارشناسان گیل هایپر شما را پشتیبانی می کنند!

پس از انجام خرید اینترنتی از فروشگاه گیل هایپر چنانچه در وضعیت سه گانه شرایط مرجوعی کالا قرار گرفتید، با اطمینان خاطر می توانید با کارشناسان گیل هایپر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

برای هماهنگ کردن مرجوعی کالا و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09126266919  تماس حاصل نمایید.

تمام تلاش مجموعه گیل هایپر بر این اساس است که یک خرید امن و مطمئن را برای مشتریان خود فراهم سازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
سبد خرید0
There are no products in the cart!
ادامه خرید