بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گیل هایپر کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی گیل هایپر

فروشگاه اینترنتی گیل هایپر

آقای رضا نظری

آقای رضا نظری
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/01/07 0 نظر

امروز کمتر کسی را می توان یافت که نام رودبار را نشنیده باشد ،شهری به ظاهر کوچک اما مهم که به دلیل موقعیت جغرافیایی اش نام وسیع ترین شهرستان استان گیلان را به خود اختصاص داده است. در مسیر منتهی به رشت ناگزیر مسافران به سمت این شهر جهت خرید محصول مهم و استراتژی زیتون تغییر مسیر داده تا سوغاتی از محصول محلی این شهر را توشه سفر خود کنند...

محصولی کوچک اما با خواص خوراکی فراوان که ویژگی های آن باعث شده که در صنایع غذایی و بهداشتی و آرایشی نگاه ویژه ای به آن شود .

یافته های اخیر باستان شناسان نشان می دهد که قدمت و تاریخچه کشت زیتون در این شهرستان به بیش از دو هزار سال قبل می رسد و بزرگانی چون ناصرخسرو در کتاب سفرنامه خود از کشت زیتون در این شهرستان سخن گفته است .

باغ زیتون رودبار

 

آقای رضا نظری 28 ساله اهل شهرستان رودبار است . با علاقه ای به کار کشاورزی داشته زیتون کاری را درباغات پدری خود شروع کرده و اکنون بیش از 18 سال است که درزمینه پرورش درختان زیتون مشغول فعالیت است.

"من از نوجوانی در باغات زیتون پدرم بزرگ شدم و با علاقه ای که به  کار کشاورزی داشتم به صورت حرفه ای وارد کار زیتون کاری شده و درسایه تجارب و راهنمایی های پدرم که از زیتون کاران قدیمی منطقه میباشد ، توانسته ام  فعالیتم را در این زمینه توسعه داده و در کنار پرورش این محصول در انواع مختلف  شامل زیتون زرده(گرد)، ماری و روغنی به  کار تولید فرآورده های آن چون روغن کشی  بپردازم. به کمک تجارب چند ساله در زمینه باغداری و با استفاده از کود های غیر شیمیایی در باغات خود توانسته ایم محصولی کاملا ارگانیک با طعم و کیفیت عالی تولید و جهت مصرف  هم میهن نام عرصه کنیم."

آقای نظری معتقد است در شروع هر فعالیتی تولیدی ، بخصوص در بخش کشاورزی ،مشکلات کوچک و بزرگ چون عدم حمایت های ارگان های مرتبط در بخش کشاورزی ،وجود چندین واسطه ی مختلف در زنجیره تامین از  تولید تا مصرف  که سبب  افزایش قیمت تمام شده برای مصرف کننده میشود وجود دارد .

همیشه به دنبال عرصه مستقیم محصولات خود به دست  مصرف کنند گان در سرتاسرکشور بودم  تا زمانی که با مجموعه بزرگ فروشگاه آنلاین محصولات محلی گیل هایپر آشنا شدم و  زمانیکه که از صداقت این مجموعه در هدف و رسالت شان  اطمینان یافتم تصمیم گرفتم تا محصولات خود را از طریق این فروشگاه به هم وطنانم عرصه کنم و مطمئن هستم که هم میهنانم از خرید محصولات این فروشگاه که همچون پلی است برای ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده لذت خواهند برد."

جهت بازدید از محصولات آقای رضا نظری و خرید محصولاتشان اینجا کلیک کنید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات